Zostań partnerem

SmartCity Lab integruje środowisko sektora publicznego, nauki i firm. Zapraszamy do współpracy instytucje z tych trzech sektorów w formie partnera SmartCity Lab lub partnera projektowego.

Partner SmartCity Lab decyduje o kierunkach rozwoju laboratorium poprzez swojego przedstawiciela, w stałym składzie komitetu sterującego, stając się także partnerem projektowym.

Partner projektowy SmartCity Lab uczestniczy w projektach realizowanych w laboratorium. Partner projektowy SmartCity Lab może stać się stałym partnerem laboratorium.
Zostań partnerem: contact@smartcitylab.pl

Wspólnie budujmy lepszą przyszłość

Prowadzimy szkolenia z dziedziny Smart City. Technologia Smart City to nie tylko ułatwianie życia. To tworzenie bezpieczniejszych, czystszych i bardziej tętniących życiem społeczności miejskich. Wykorzystując moc technologii, możemy poprawić jakość życia, promować zrównoważony rozwój i budować miasta, które są naprawdę gotowe na przyszłość.

Zobacz realizowane projekty

Czas wziąć się do działania

Dołącz do nas w tej miejskiej rewolucji. Dołącz do grupy podmiotów nadających tempo transformacyjnej mocy technologii Smart City i wspólnie zdefiniujmy na nowo przyszłość miejskiego życia.

miasto